ICT Regatta

Šest úžasných dní plavby s přáteli na luxusní jachtě podél nejlepší části chorvatského pobřeží. Plavba s flotilou ICT Regatty a desítkami přátel z IT firem z Čech a Slovenska, z vás udělá nadšené námořníky.
Rezervujte si na rok 2016 pro sebe kabinu nebo celou loď pro vaši firmu, zákazníky a přátele. Pojeďte s námi zažít skvělý týden na moři s lidmi z IT jako jste vy!.

Pro účast na regatě nejsou potřeba žádné zkušenosti s jachtingem! Nemáte-li zkušenosti a licenci, o vše se postarají naši zkušení kapitáni.

Pozvěte své partnery a zákazníky


Využijte ICT Regattu pro váš obchod. Jachting je ideální pro teambuilding, na moři více než jinde jsou posádky nuceny táhnout za jeden provaz, navíc v přirozeném a nikoli uměle vytvořeném prostředí.

Regatu můžete využít také jako odměnu a pro vybudování užšího vztahu s vašimi VIP zákazníky a obchodními partnery. Navíc se seznámíte s dalšími odborníky v oboru, naučíte se jachtařské dovednosti a kdo ví, možná jednoho dne se rozhodnete stát se i kapitánem a budete řídit loď se vými partnery sám a pak i v létě s přáteli nebo s rodinou.

V každém případě si vaši partneři odvezou z regaty množství zážitků a společně s posádkou prožijete nezapomenutelné chvíle.

Z našeho blogu